Mūsų darbai

 

Indijos – Baltijos Prekybos Rūmai

 

KVIEČIA

 
Į VI – ąjį tarptautinį pasaulio viršūnių susitikimą ekonomikos klausimais
 

„MOTERŲ GALIMYBĖS. VERSLUMAS, INOVACIJOS IR GEBĖJIMŲ STIPRINIMAS“

 
1-oji Lietuvos moterų verslo delegacija Indijoje 2017 kovo 25 – 31 d.
 
Tarptautinė moterų konferencija Mumbajuje 2017 kovo 27 – 29 d.
 
Trijų dienų trukmės konferencijoje „Moterų galimybės. Verslumas, inovacijos ir gebėjimų stiprinimas“ siekiama skatinti moterų vaidmenį socialinėse ir ekonominėse sferose. Forumo metu bus diskutuojama apie moterų pasiekimus skirtingose srityse, pabrėžiama didesnės profesinės galios suteikimo moterims svarba. Pagrindinės konferencijos temos: vadovavimas, ekonominis ir socialinis verslumas, vaidmuo vyriausybinėse institucijose, gebėjimų ugdymas, finansai, vaidmuo tarptautinėse organizacijose ir kt. Forumo metu bus spartinami verslo saitai, rengiamos verslo diskusijos, B2B susitikimai, susitikimai su verslo delegacijomis, asociacijomis, valstybės institucijų bei privačių įmonių atstovais.
 
VI – ąjį tarptautinį pasaulio viršūnių susitikimą ekonomikos klausimais organizuoja Pasaulio Prekybos Centras Mumbajuje ir AIAI (All India Association of Industries), viena didžiausių Indijos verslo asociacijų, apjungianti verslo ir pramonės įmones Indijoje.
 
1-joje Lietuvos moterų verslo delegacijos misijoje į Indiją kviečiame dalyvauti asociacijų ir kitų organizacijų vadoves/-us ir atstoves/-us, įmonių savininkes/-us, vykdančiąsias direktores/-ius, įmonių plėtros vadoves/-us, rinkodaros vadoves/-us, eksporto ir importo padalinių vadoves/-us bei kitas/-us strateginių sprendimų vadoves/-us, atsakingas/-us už verslo plėtrą ar investicijų galimybes.
 
Preliminari kelionės kaina asmeniui – 1.470 Eur.*:
 
 • Pasitikimas oro uoste ir išlydėjimas išskrendant;
 • Verslo misijos dalyvių logistika Mumbajuje;
 • Konferencijos registracijos mokestis;
 • B2B susitikimai su Indijos verslininkais Pasaulio Prekybos Centre Mumbajuje;
 • Oficialus verslo misijos narių priėmimas bei konferencija tris dienas trunkančiame verslo forume Mumbajuje;
 • 4 nakvynės su pusryčiais vienviečiuose kambariuose 5* viešbutyje Mumbajuje;
 • Organizacinės ir administracinės išlaidos;
 • Indijos vizos mokestis.
 
* Kaina be skrydžio iš Vilniaus į Indiją ir atgal.
 
Paraiškos priimamos iki š.m. vasario 15 d. el. p.: gc@ibcc.lt; delegacijos narių skaičius ribotas.
Tel. pasiteiravimui: (5) 262 0455; +370 687 22499.

 


 

Dalyvaujame projekte „LIFE FitForREACH” – siūlome alternatyvą gaminiams su pavojingomis cheminėmis medžiagomis

 

Bendradarbiaujame su NVO „Baltijos aplinkos forumas” ir prisidedame prie projekto „Pavojingų cheminių medžiagų pakeitimo įgyvendinimas Lietuvos, Latvijos ir Estijos mažose/vidutinėse ir pramonės įmonėse” (LIFE FitForREACH)

 

Projekto įgyvendinimo trukmė: 2015/10–2020/03

 

 

Projektu siekiama paskatinti mažas ir vidutines Baltijos šalių įmones  atsisakyti pavojingų cheminių medžiagų, turinčių neigiamą įtaką žmogaus sveikatai bei aplinkai. Pagrindinis tikslas – parodyti pavojingų medžiagų pakeitimo saugesnėmis alternatyvomis poveikį aplinkai ir žmogaus gerbūviui. Projekto komanda įmonėms siūlys visą „cheminių medžiagų valdymo paketą”:

 

 • Kompetencijų didinimą atliekant cheminių medžiagų inventorizaciją ir valdymą;
 • Pagalbą siekiant atitikti teisinį pavojingų cheminių medžiagų reglamentavimą ir teikiant pasiūlymus įgyvendinti pavojingų medžiagų pakeitimą saugesnėmis alternatyvomis bei efektyvaus resursų panaudojimo vertinimą.

 

Kodėl tai svarbu?

 

Pavojingų cheminių medžiagų (tokių, kurios yra dirbtinės ir turi neigiamą ilgalaikį poveikį tiek aplinkai, tiek gyvajai gamtai, tiek žmogaus sveikatai) naudojimas įmonių veikloje ir išmetimai į aplinką šiuo metu yra kontroliuojami ir ribojami pagal naudojamų medžiagų kiekį. Tačiau atsiranda vis daugiau mokslinių įrodymų, kad šiom pavojingoms cheminėms medžiagoms saugios koncentracijos negali būti, kadangi net maži kiekiai besikaupdami aplinkoje ir gyvuosiuose organizmuose sutrikdo natūralius apykaitos ciklus ir turi įtakos gyvūnų hormoninei sistemai, žmonių susirgimams vėžinėmis ligomis, paviršinių ir giluminių vandenų kokybei. Siekiama tokias pavojingas chemines medžiagas ateityje riboti ar drausti naudoti gamybai ES lygiu, tačiau šie procesai vyksta pakankamai  lėtai dėl formalių procedūrų, o tokių medžiagų  kasdienis naudojimas yra labai paplitęs (tai rodo tyrimų, atliktų BaltActHaz projekto metu, rezultatai). Todėl svarbu jau dabar imtis veiksmų šių medžiagų kiekio aplinkoje mažinimui. Pagrindinė šių medžiagų mažinimo priemone, kai tik įmanoma, laikoma alternatyvių, neturinčių pavojingų savybių, medžiagų naudojimas arba technologijų keitimas (pakeitimas). Tokiu būdu sumažinami įmonės ištekliai nuotekų ir išmetamų teršalų valymui, eliminuojamas neigiamas poveikis darbuotojų sveikatai bei galutiniam vartotojui pateikiamas saugesnis produktas.

 

Projekto veiklos mūsų įmonėje

 

Bendradarbiaujant su Baltijos aplinkos forumu, mes:

 

 • Tiek vartotojams, tiek kitoms verslo įmonėms pristatysime alternatyvų produktą be pavojingų medžiagų - indus iš palmės priešlapio.
 • Raginsime visuomenę domėtis gamtai draugiškais alternatyviais verslo sprendimais.
 • Atliksime alternatyvaus produkto (indų iš palmės priešlapio) būvio ciklo vertinimą.

 

Prie projekto kviečiamos prisijungti ir kitos Baltijos šalių įmonės. Susidomėjai? Daugiau informacijos: http://fitreach.eu/lt

 

 


 

NAUJAJAME DELYJE PASIRAŠYTI DU SUSITARIMAI TARP LIETUVOS IR INDIJOS VERSLININKŲ

 

 

 

2012 m. Lietuvos ambasadoje Indijoje pasirašytas susitarimas tarp Indijos Baltijos prekybos rūmų“(IBCC) ir kompanijos „India Buying Consultants“ dėl IBBC atstovybės Indijoje įkūrimo. Pagal šį susitarimą „India Buying Consultants“ tampa įgaliotu IBCC atstovu ir rūpinasi IBCC klientų Indijoje paieškomis. Kompanija „India Buying Consultants“ dirba su stambiais Indijos importuotojais, iki šiol daugiausiai veikė importo iš JAV srityje, bet susidomėjo ir lietuviškų produktų, potencialiai turinčių paklausą Indijos rinkoje, importu.

 

Taip pat IBCC direktorius Gediminas Citukas Lietuvos ambasadoje Naujame Delyje pasirašė sutartį su Indijos kompanija „JoJobed“ dėl šios kompanijos atstovavimo Lietuvoje. 

Indijos – Baltijos prekybos rūmai“ buvo įkurti 2009 m., siekiant padėti Indijos ir Lietuvos verslininkams megzti dalykinius kontaktus. Kartu su LR ambasada Naujajame Delyje IBCC rengia Lietuvos verslo misijas Indijoje.

 


 

DELYJE PRISTATYTOS GALIMYBĖS PRITRAUKTI INDIJOS VERSLĄ Į ŠIAULIUS

 


 

 

Lietuvos ambasada Indijoje kartu Indijos – Baltijos prekybos rūmais (IBCC) pristatė Indijos verslininkams Šiaulių miesto verslo planus ir patrauklias galimybes kurti verslą Lietuvoje.
 
Lapkričio 25-29 d. Naujajame Delyje lankosi Lietuvos verslo delegacija, vadovaujama rūmų direktoriaus Gedimino Cituko, kurioje yra Šiaulių miesto administracijos ir tarybos nariai, siekiantys į Šiaulius pritraukti Indijos verslą ir investicijas. Šiaulių miesto vicemerė Daiva Matonienė Indijos pramonės ir prekybos rūmų federacijoje, Indijos pramonininkų konfederacijoje ir LR ambasadoje susirinkusiems Indijos verslininkams pristatė Šiauliuose įsteigtą industrinį parką, logistikos centrą ir pakvietė Indijos verslininkus investuoti į Šiauliuose, taip pat naudotis Šiaulių oro uosto teikiamomis galimybėmis, pigiau ir efektyviai pristatant prekes į Europą. Lietuvos ambasados Indijoje Laikinoji reikalų patikėtinė Diana Mickevičienė Indijos verslininkams pristatė investavimo Lietuvoje privalumus, kvietė steigti Lietuvoje Indijos prekių logistikos centrus, svarstyti galimybę dalį gamybos perkelti į Šiaulių ir kitas Lietuvos laisvąsias ekonomines zonas, taip užsitikrinant įėjimą į Europos Sąjungos rinką. Ji pažymėjo, kad Lietuva Indijai gali tapti alternatyviais vartais į Europą. 
Susitikti su Lietuvos delegacija atvyko nemažai infrastruktūriniais projektais Lietuvoje besidominčių Indijos kompanijų atstovų, tarp jų “GMR”, kuri rekonstravo tarptautinį Naujojo Delio oro uostą,“HCC Group”, “SMS” ir kitos kompanijos.

Tai ketvirta Indijos – Baltijos prekybos rūmų, įkurtų 2009 m., verslo misija Indijoje.

 

INDIJOS - BALTIJOS PREKYBOS RŪMŲ

VEIKLOS GALERIJA

 

 

INDIJOS AMBASADORĖ LIETUVOS RESPUBLIKAI IR LENKIJOS RESPUBLIKAI "INDIJOS CENTRE" 2011 GRUODIS

 

 

H.E. Ambasadorė Lietuvai ir Lenkijai Monika Kapil Mohta, IBCC Garbės Prezidentas Šarūnas Birutis, IBCC Prezidentas Gediminas Citukas

"Indijos Centre" su Lietuvos forumo dalyviais

 

 

 

 

OFICIALUS PIRMAS  INDIJOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRĖS H. E. PRENEET KAUR VIZITAS LIETUVOJE 2011. 03. 29-31

 

 

IBCC ofise

Pasirašoma sutartis tarp Lietuvos IBCC ir Indijos FICCI

 

 

 

LIETUVOS INDIJOS FORUMO ĮKŪRIMAS. VISUOMENINĖ ORGANIZACIJA SIEKIANTI SUVIENYTI ĮVAIRIAS INSTITUCIJAS, NVO, VISUOMENĖS VEIKĖJUS IR INDIVIDUALIUS ASMENIS

 

 

Lietuvos Parlamento konferencijoje. (Kairėje) IBCC Prezidentas Gediminas Citukas, Parlamento pirmininko pavaduotojas Algis Kašėta, Parlamento narė Dangutė Mikutienė

Konferencija Lietuvos Parlamente

 

 

 

 

 

 

BLS INTERNATIONAL VISA SERVICES - BALTIC ATIDARYMAS

 

 

H.E. Ambasadorius Indijai ir Lenkijai Deepak Vohra (kairėje), BLS International Visa Services - Baltics Direktorius Gediminas Citukas, H.E. Ambasadorius Lietuvai Indijai Petras Šimeliūnas, BLS Grupės Direktorius Diwakar Aggarwal

 

 

 

TREČIOJI LIETUVOS VERSLO DELEGACIJA Į INDIJĄ (DELIS - LUDHIANA) 2011

 

 

Konferencija FICCI

Konferencija FICCI

Ludianos Vadybininkų asociacija sutinka svečius

 

 

 

ANTRASIS LIETUVOS VERSLO DELEGACIJOS VIZITAS INDIJOJE (DELIS - BANGALŪRAS) 2010 LAPKRITIS

 

 

(Kairėje) BLS Grupės Direktorius Diwakar Aggarwal, H.E. Ambasadorius Lietuvai Indijai Petras Šimeliūnas, (antras iš dešinės) IBCC Garbės Prezidentas Šarūnas Birutis. Delyje

 

 

 

Lietuvos Verslo delegacija Bangalūre

 

 

 

 

 

(Kairėje) Indijos Užsienio reikalų Ministrė Preneet Kaur su Parlamento pirmininko pavaduotoju Algiu Kašėta, (dešinėje) IBCC Prezidentas Gediminas Citukas, IBCC Garbės Prezidentas Šarūnas Birutis (antras iš dešinės)

 

 

 

LIETUVOS PIRMOSIOS VERSLO DELEGACIJOS VIZITAS Į INDIJĄ (DELIS - MUMBAJUS) 2009 GRUODIS

 

 

CII - Mumbajus

FICCI - Delis

Lietuvos delegacijos vadovai. Lietuvos Užsienio reikalų ministras V. Ušackas ir Lietuvos Respublikoe Ekonomikos Ministras D. Kreivys

 

Delyje

Mumbajuje

Su Indijos užsienio reikalų ministru S.M. Krishna

 

LR Generalinio konsulato atidarymas Mumbajuje. (Dešinėje) LR Užsienio reikalų Ministras V. Ušackas, (kairėje) Lietuvos Ekonomikos Ministras D. Kreivys, Garbės Konsulas Mumbajui ir Lietuvai O. P. Lohia, Indo Ramoža Syntetics pirmininkas ir vygdantysis Direktorius (krėsle) Lietuvos Ministras patarėjas Albertas Algirdas Dambrauskas (viduryje stovi)

 

 

 

IBCC Prezidentas Gediminas Citukas