Apie mus

 

 Indijos  Baltijos Prekybos Rūmai (IBCC)

 

VšĮ „Indijos - Baltijos Prekybos Rūmai“ yra nepelno siekianti viešoji įstaiga. Misija - skatinti ir vystyti ekonominius ryšius, plėtoti prekybos bei pramonės mainus tarp Indijos ir Lietuvos, skleisti reikalingą informaciją apie verslo galimybes abiejų šalių verslininkams.

 

VšĮ „Indijos - Baltijos Prekybos Rūmų“ pagrindiniai tikslai:

 

·    Tiesioginių investicijų į Lietuvą pritraukimas ir skatinimas; 

·    Prekybos apimčių tarp Lietuvos ir Indijos didinimas;

·    Palankaus verslui ir investicijoms Lietuvos įvaizdžio populiarinimas Indijoje.

 

2009 m. VšĮ „Indijos - Baltijos Prekybos Rūmai“ atidarė atstovybę Delyje. Tai reali galimybė sulaukti grįžtamojo ryšio bei plėtoti tiesioginį bendradarbiavimą tarp Indijos ir Lietuvos ir atstovauti Lietuvos įmonių interesus Indijos Respublikoje.

 

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos Respublikos ambasada Indijos Respublikoje bei Indijos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje, Lietuvos ir Indijos valstybinėmis institucijomis, verslo asociacijomis, kitų šalių diplomatinėmis atstovybėmis. Platiname informaciją apie Lietuvos įmones, investicinius projektus, švietimo, turizmo galimybes.

 

VšĮ „Indijos - Baltijos Prekybos Rūmai“ Indijos Respublikoje ieško potencialių investuotojų į Lietuvos ūkį ir verslininkų, besidominčių importo bei eksporto galimybėmis Lietuvoje. Indijoje teikia informaciją apie Lietuvos verslo aplinką ir potencialias galimybes plėtoti verslą Lietuvoje ir kitose ES šalyse, skatiną eksportą į Indijos bei jai artimų šalių rinkas.

 

VšĮ „Indijos - Baltijos Prekybos Rūmai jungia įvairaus dydžio, įvairių sektorių, daugiausia Indijos ir Lietuvos kapitalo, įmones. Šie nariai sudaro patogų ir dinamišką įmonių tinklą, pačioms įmonėms palengvinantį įėjimą į  Indijos, Bangladešo, Šri Lankos bei Nepalo rinkas.

 

VšĮ „Indijos - Baltijos Prekybos Rūmai“ - profesionalus gidas Indijos ir kitų Azijos šalių rinkose, kuris atstovauja Jūsų interesus, padeda plėtoti, reklamuoti Jūsų produkciją ir veiklą Indijoje bei kaimyninėse šalyse.

 

 

 

     

Indijos Centras 

 

Pagrindinis tikslas - formuoti Indijos kultūros ir verslo sritis tiek Lietuvoje, tiek kitose Baltijos šalyse, užmezgant ir plėtojant glaudžius tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą. Šiuo metu vienija žemiau pateiktas įmones.

 

Indijos Kelionės

 

„Indijos Centras“ ir kelionių organizatorius „Verslas ir poilsis“ kviečia į keliones po kontrastingąją Indiją. „Indijos Centras“ konsultuoja turistinių kelionių po Indiją, Nepalą, Butaną ir Šri Lanką klausimais, kelionių organizatiorius „Verslas ir poilsis“  organizuoja keliones, rezervuoja skrydžių bilietus, tvarko dokumentus.

 

 

       

Indijos  Baltijos Prekybos Rūmų atstovybė Indijoje (IBCC)

 

Pagrindinis tikslas - vystyti Indijos ir Lietuvos  verslo santykius, skleisti reikalingą informaciją apie verslo galimybes abiejų šalių verslininkams bei populiarinti Lietuvos vardą Indijoje.

 

 

Indijos Namai

 

Tikslas - pristatyti kokybiškas ir konkurencingas Indijos prekes Europos rinkai, gilinant verslo santykius tarp Lietuvos, Indijos ir Lenkijos.

 

 

Lietuvos – Indijos Forumas 

 

Pagrindinis tikslas - pristatyti visuomenei Lietuvos ir Indijos tarpusavio bendradarbiavimo privalumus ir galimybes, plėsti Indijos draugų ir mylėtojų ratą.

 

 

BLS International Visa Services Baltics

 

UAB BLS Detectives“ (Indija) padalinys Vilniuje, kuriame atliekamos Indijos vizų išdavimo procedūros.

 

 

LT East Trading

 

Tikslas - pristatyti kokybiškas ir konkurencingas Indijos prekes Europos rinkai bei plėtoti lietuviškas ir kitų šalių prekes Indijoje.